Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » Файли » МО вчителів » МО вчителів іноземної мови

2018-2019 н.р.
20.01.2020, 10:44

Аналіз роботи методичного обєднання вчителів іноземних мов

Полицької ЗОШ І-ІІІ ст. за 2018-2019 н.р.

У 2018-2019 навчальному році колектив вчителів методичного об’єднання іноземних мов спрямував свою роботу на підвищення професійної майстерності вчителів та впровадження нових освітніх ліній у навчальний процес, приділяючи значну увагу підвищенню позитивної мотивації до вивчення іноземних мов у рамках Державного стандарту. До складу МО входили вчителі: Бірук М.І., Бортник Л.В., Бортник М.В., Вознюк О.М., Килюшик Т.В., Кулай Н.С., Лещенко Л.М. Колектив працював над проблемною темою «Формування компетентної особистості, здатної знаходити правильні рішення у конкретних ситуаціях, а в подальшому конкурентноспроможної у будь-якій сфері життя». Самоосвітня робота вчителів була спрямована на вивчення, активацію та формування ключових компетентностей учнів.

Головним завданнями в роботі методичного об’єднання   в цьому навчальному році  були:

Вивчати нормативні документи та методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов.

Запроваджувати інноваційні технології в навчально-виховному процесі та удосконалювати методику проведення різних типів уроків.

Створювати оптимальні умови для самореалізації навчальних, творчих і інтелектуальних здібностей кожного учня.

Сприяти практичному оволодінню учнями іноземними мовами, їх всебічному розвитку.

Створювати позитивну мотивацію до вивчення іноземних мов у школі.

Заохочувати всіх членів МО до активної участі у процесі самоосвіти.

Проводити порівняльний аналіз результатів навчальних досягнень учнів.

Оновлювати банки даних ДПА, ЗНО.

Поєднувати навчальну роботу з учнями на уроці та позакласну роботу.

Вищеназваній методичній темі були підпорядковані і самоосвітні теми вчителів методичного об’єднання.

У вересні пройшло традиційне відкриття «Мовного кафе», де в цікавій ігровій формі учні дізналися історію походження англійської, німецької та української мови, ознайомилися з курйозними фактами про мову, отримали поради, як ефективно вивчати іноземні мови.

До тижня іноземних мов було підготовлено проектні роботи «Rabbit Bunny» (Лещенко О.М., 5-й клас), «Easter in my country» (Бірук М.І., 6-й клас), «Easter traditions» (Вознюк О.М., 9-10-й клас). Незабутнім став і проведений позакласний захід вчительки німецької мови Бортник М.В. «Віртуальна подорож на свято до Німеччини». Серед молодших школярів був проведений конкурс «The best English Easter poems and songs» (Килюшик Т.В, Кулай Н.С.). Серед учнів 7-8-х класів було проведено квест гру «Easter in different countries» (Бірук М.І.). Старшокласники підготували виставку постерів про пасхальні символи в різних країнах, а також рецепти пасхальних страв.

Діагностична та навчально-корекційна робота з учнями. Вивчення та усунення утруднень учнів залишається одним з важливих моментів в навчальній діяльності. Вчителі здійснювали  корекційно-корегуючи заняття  з учнями : з учнями 5 та 10 класів з метою створення умов  для адаптації учнів до нових умов навчання, з учнями 11 класів  - з метою підготовки до ЗНО.

У наступному навчальному році робота вчителів методичного обєднання буде спрямована на удосконалення педагогічної майстерності вчителів, яка сприятиме практичному оволодінню учнями знаннями та вміннями, передбачених програмою; оптимізацію навчально-виховного процесу та забезпечення оптимальних умов для саморозвитку учнів.

В новому навчальному році планується:

Впровадження державного стандарту в умовах НУШу.

Продовжувати самоосвітню й пошукову роботу вчителів, вдосконалення їхньої майстерності.

Формування ключових компетентностей учнів.

Формування ключових ліній на уроках ІМ.

Формування подальшої позитивної мотивації щодо вивчення ІМ.

Запровадження інноваційних технологій в  навчально-виховному процесі на уроках іноземних мов.

Категорія: МО вчителів іноземної мови | Додав: Галочка
Переглядів: 57 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar