Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » Файли » МО вчителів » МО вчителів початкових класів

30.08.2019
26.11.2019, 16:32

Протокол № 1

засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователя ГПД Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів від 30 серпня 2019 року

Присутні: 21 чоловік

Порядок денний:

 1.  Вступ. Аналіз роботи методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік.
 2.  Обговорення і затвердження плану роботи методичного об’єднання вчителів   початкових класів на 2019-2020 н.р.
 3. Опрацювання інструктивно-методичного листа «Особливості організації навчально-         виховного процесу в початкових класах у 2019-2020 н.р.»

        Опрацювання змісту нового Державного стандарту, нових програм початкової освіти; інструктивно-методичних матеріалів Міністерства освіти і науки , молоді і спорту України, об’єктів, функцій, видів контролю і оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Опрацювання наказу про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу (Наказ МОН № 1154 від 27.08.2019 року). Особливості організації інклюзивного навчання в освітньому середовищі.

4.    Забезпечення наступності й перспективності між дошкільною та початковою ланками   освіти

5. Ознайомлення з плануванням навч.-виховної роботи на новий навчальний рік

6. Експрес - огляд: « Перший урок» . Методичні рекомендації до проведення Першого уроку.

7. Організація навчально - виховного процесу в другому класі у 2019 - 2020 н.р.

8. Аналіз навчальних програм, підручників, зошитів, посібників для початкової школи. Опрацювання інструкції щодо ведення класних журналів у 1-4 кл.

1. Слухали.                                                                                                                               Керівника МО Вознюк Т.П. яка прозвітувала про проведену роботу МО за 2018-2019 н.р

Ухвалили.                                                                                                                                    1 Прийняти інформацію до відома

 

2. Слухали

Керівника МО Вознюк Т.П,., яка ознайомила із планом роботи МО на 2019-2020 н.р.   Виступила заступник директора з навчальної-виховної роботи Лещенко Л.М., яка запропонувала затвердити план роботи МО на 2019 -2020 н.р.

Ухвалили.

 1.  Прийняти інформацію до відома. Затвердити план роботи МО вчителів початкових класів та вихователя ГПД на 2019-2020 н.р.
 2.  Слухали

  Заступника директора з навчальної роботи Лещенко Л.М., яка спільно із вчителями опрацювали Закон України «Про освіту» у контексті проблем реформування початкової школи. Опрацювали інструктивно-методичного листа «Особливості організації навчально - виховного процесу в початкових класах у 2019-2020 н.р.»

Опрацювали зміст нового Державного стандарту, нових програм початкової освіти; інструктивно-методичні матеріали Міністерства освіти і науки , молоді і спорту України. Опрацювали наказ про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу (Наказ МОН № 1154 від 27.08.2019 року). Особливості організації інклюзивного навчання в освітньому середовищі.

Ухвалили.

 1.  Прийняти інформацію до відома. Вчителям опрацювати «Особливості організації навчально-виховного процесу в початкових класах

на 2019-2020 н.р.»,

 1.  Вчителям продовжувати вивчати і впроваджувати новий Державний стандарт початкової загальної освіти.
 2.  Опрацювати особливості оцінювання учнів 2 та 3- 4 класів. Навчальні досягнення учнів1-2 класів оцінювати за новими критеріями
 1.  Слухали

Вихователя ДНЗ Павлюк Т. М., яка разом із вчителями початкових класів обговорили   принципи забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.

Ухвалили.

4. Реалізація принципу безперервності освіти має починатися з забезпечення наступності між першими її сходинками — дошкільною і початковою ланками.                                      Прийняти інформацію до відома

5. Слухали

Вознюк Т.П., яка ознайомила з плануванням навчально-виховної роботи на новий навчальний рік.

Ухвалили.

5.Затвердити план навчально – виховної роботи на 2019-2020 н.р.Прийняти інформацію до відома

6. Слухали

  Заступника директора з виховної роботи Лесько Р.В.., яка повідомила про методичні

               рекомендації щодо проведення Першого уроку в початкових класах.

Ухвалили.

6. Прийняти інформацію до відома. Опрацювати методичні рекомендації  щодо проведення Першого уроку в початкових класах.

7.Слухали

Шевню Л.М.яка розповіла про організацію навчально - виховного процесу в другому класі у 2019 - 2020 н.р

Ухвалили.

7.Прийняти інформацію до відома.

8. Слухали

Будник О.Я ., яка зробила аналіз навчальних програм, підручників, зошитів, посібників для     початкової школи Ухвалили.

  1. .Прийняти інформацію до відома

8.2.Використовувати на уроках додаткові підручники та навчальні посібники для учнів 1-4 класів, рекомендованими МОН України.

 

Категорія: МО вчителів початкових класів | Додав: Галочка
Переглядів: 102 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar